AB Rebounder Twister

0 Hodnotenie
69,32 €
35,00 €
Ušetríte:
34,32 €
Kód tovaru: 1320
Nová otáčavá časť Vám pomôže rýchlejšie sa zbaviť tukových vankúšikov.3 úrovne odporuSvaly brucha a hornej časti tela pracujú na 100% Otočná opierka potiahnutá príjemnými výstelkami Chráni a podporuje V
 Späť do kategórie

Prestaňte zaťažovať svoj chrbáta krčnú chrbticu neúčinnými (a navyše častokrát bolestivými) cvikmi na podlahe! Venujte svoj čas a energiu radšej takému cvičeniu, ktoré Vám naozaj pomôže spevniť svalstvo a zároveň vytvarovať pekné, sexy telo.

Nový fitness prístroj Ab rebounder Twistervšetky výhody pôvodného Ab rebounder-u, ale teraz sme ho ešte viac vylepšili. Pridali sme otáčavú časť, vďaka ktorej si dokonalo precvičíte nielen všetky svaly hornej časti tela, ale aj šikmé svalstvo a zbavíte sa tukových vankúšikov na bruchu a bokoch. Z každého cviku na Ab rebounder twistr-i môžete vyťažiť 100% účinok! Pritom sa len jednoducho hojdáte a otáčate.

Pri klasickom cvičení brušákov, zdvíhačiek alebo sed-ľahov sa Vaše svaly namáhajú len keď sa dvíhate do východiskovej polohy. Avšak pri cvičení na Ab rebounder twistr-i bude Vaše telo vystavené odporu pri pohybe hore, ale aj dolu. Tak žiadny z pohybov nevyjde nazmar a z každého môťete vyťažiť maximum.

Celková hmotnosť výrobku: 6,5 kg

Tovar je skladom.

Doba dodania je 1 až 5 pracovných dní.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť